PROMAT – Pro Martial Arts Tour

Na het overlijden van generaal Choi Hong Hi op 15 juni 2002 in Pyong Yang Noord-Korea viel de organisatie ITF vrij snel uit elkaar in verschillende ITF organisaties. In Nederland was dit niet anders en ontstonden er vele verschillende groepen wat tot op de dag van vandaag bestaan.

Lees verder

Oprichtingsdatum ITF

Op deze datum – 22 maart 1966 – werd in Zuid-Korea de International Taekwon-Do Federation opgericht. Op deze site staat al veel te lezen over de startende landen en de oprichting hiervan. Een interessante vraag is het hoe het vandaag de dag met de ITF staat?Lees verder

PROMAT – Pro League 2011

PROMAT Pro League 2011 – Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

Battle of Utrecht 2011

PROMAT – Battle of Utrecht 2011 – Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

Open Zeeuwse 2010

2010 te Middelburg, Nederland Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

Open Brabantse 2010

Open Brabantse 2010 – Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

Battle of Utrecht 2010

Battle of Utrecht 2010 – Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

PROMAT Gala 2009

PROMAT Gala 2009– Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder

PROMAT Eindstand 2009

Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Naam: Vereniging: Klasse: Brabantse Zeeuwse Tapilatu Boxtel Battle Haag Leerdam X X   X Totaal Uitslag
      Landen  
                         
Naam: Vereniging: Klasse: 25-01 08-03 10-05 28-6 27-9 18-10 1-11 B A Vorige
      Klasse Klasse Poule
   
Anholt Monica Tapilatu MSB -130 2 1 3 2   8   8 1e
Koopmans Saskia TV Delft MSB -130 3 3   6   6 2e
Leenhard Demi van Dam Gym MSB -130 1 2 3 6   6 3e
Jongeman Sam Kassem Gym MSB -130 2 1 1 1 5   5  
Donga Dewy TA Leerdam MSB -130 2 3   5   5  
Puister Sanne Tapilatu MSB -130 2   2   2  
Verdoodt Amber Hwa Rang Belgium MSB-130 2 2   2  
Durmus Havvannur Yu Sin Kwan MSB -130 1   1   1  
Loorbach Noa Go 4 fitness MSB -130 1   1   1  
Bruls Ilona Hwa Rang Belgium MSB -130 3 3   0   0  
Wouters Ginger TV Delft MSB -140     2   2 3   7   7 1e
Pedulla Courtney TV Delft MSB -140     3       3 6   6 2e
El Maliani Safa Kassem Gym MSB -140   2   3       5   5 3e
Delrock Sam Carvalho Sports MSB-140         3   1 4   4  
Staal Romy Taekyon MSB -140           1 2 3   3  
De Coster Zina Hwa Rang Belgium MSB -140 2             2   2  
Zeenat Nazir Naeryo Jireugi MSB -140           2   2   2  
Uyrum Sena TS Altundag MSB -140   1           1   1  
Smit Kim Kassem Gym MSB-140         1     1   1  
Demirdogan Sinem Naeryo Jireugi MSB -140   3           0   0  
Swikker Chelsey van Dam Gym MSB -140 3   1 1       0   0  
Samuels Mitzie Juche-Do MSB -140       2       0   0  
Borneman Lina TV Delft MSB -140 1 1 1
Demirdogan Sinem Naeryo Jireugi MSB-150         2 3   5 1,5 6,5 1e
Samuels Mitzie Kassem Gym MSB-150             3 3 1 4 2e
Toemen Dena Difesa MSB-150       3       3   3 3e
Decoster Zoe Hwa Rang Belgium MSB-150 3             3   3 3e
Koster Sabrin Tapilatu MSB-150         3     3   3 3e
Wijngaart Daphne vd Tim Kool MSB-150         1   2 3   3 3e
El Rahaoui Zahra Elbaz MSB-150       2       2   2  
Koster Quinty Tapilatu MSB-150     2         2   2  
Sluis Kim van der Naeryo Jireugi MSB-150           2   2   2  
Schoute Robin FC Rijswijk MSB-150   1           1   1  
Hees Soraya van Yu Sin Kwan MSB-150 1             1   1  
Quakili Samira TA Ekema MSB-150             1 1   1  
Tap Sharon TA Ekema MSB-150     1         1   1  
Coolwijk Wendy van Chang Hun MSB-150       1       1   1  
Wouters Shannon TV Delft MSB-150 2 3 3         0   0  
Gucht Yentl van Ge Baek Belgium MSB-150 2 0 0
               
Wouters Shannon TV Delft MSB -160       2 3 2 3 10 4 14 1e
Kamping Melissa Suokjang MSB-160 3 3   3   3   12   12 2e
Zomerdijk Saskia ITF Zwolle MSB-160     3 1     2 6   6 3e
Veer Amy vd Suokjang MSB-160         2 1   3   3  
Berndes Esmee Art of Defence MSB-160     2         2   2  
Cadeau Shoeryma Go 4 fitness MSB-160     1         1   1  
Veen Kim vd Tapilatu MSB-160         1     1   1  
Troudes Britt Don Bosco MSB-160             1 1   1  
El Omari Meryam Nimjae MSB-160   1           1   1  
Biernacka Patrycja TKD Legnica MSB-160 1             1   1  
Dost Raphaella Ped’s Sport MSB-160 2             0   0  
Tan Kyara TV Delft MSB-160 2 0 0
Bezdi Riam Suokjang MSB +160 2 3   x   2   7   7 1e
Koevermans Jay Jay Ped’s Sport MSB +160 3     x       3   3 2e
Weldam Donia In Nae Do Kwan MSB +160         2     2   2 3e
Dijkstra Michelle Art of Defence MSB +160     1 x       1   1  
Adely Rachelle Naeryo Jireugi MSB+160           1   1   1  
Tap Nathalie TA Ekema MSB +160     3 x 1       0  
Chhoyeb Siham Suokjang MSB +160   2   x         0  
Wit Maxime de Tim Kool MSB +160 1 1 x 3 3 3 0
               
Baniss Oussama Choi Yong JGB -130 2       3 2   7   7 1e
Pedulla Gianluca TV Delft JGB -130     2 2   1   5   5 3e
Veerdonk Chris vd TV Delft JGB -130   1 2   2     5   5 3e
Ha Vincent Difesa JGB -130       1     3 4   4  
Westhiner Renaldo Go 4 fitness JGB -130     3         3   3  
Bakvis Mitchell Kassem Gym JGB-130         1   2 3   3  
Meijs Ivar FC Rijswijk JGB-130           3   3   3  
Keskin Berkay TA Leerdam JGB-130             1 1   1  
Mazaraoui Yassine Kassem Gym JGB -130 3 3 3         0   0  
Mazaraoui Tarik Kassem Gym JGB -130 1 2 1 3 0
Helmes Nick TV Delft JGB -140   2   3   3 3 11   11 1e
Mazaraoui Tarik Kassem Gym JGB-140         3     3 3,5 6,5 2e
Mazaraoui Yassine Kassem Gym JGB-140         1   1 2 4,5 6,5 3e
Pieloor Dehnry Kassem Gym JGB -140     3       2 5   5  
Veen Sjoerd vd Tapilatu JGB -140     1   2     3   3  
Batra Sumit TKD Legnica JGB -140 2             2   2  
Koopmans Dennis Tapilatu JGB -140     2         2   2  
Berber Muhammed Yu Sin Kwan JGB -140       2       2   2  
Leeuwen Tom van Chung Mu JGB -140           2   2   2  
llapashtica Dren Taekyon JGB -140           1   1   1  
Voorde Wesley van de Middelburg JGB -140       1       1   1  
Jagai Amit Naeryo Jireugi JGB -140 1             1   1  
Deconinck Dylan Hwa Rang Belgium JGB -140 3 3             0  
Winterman Ismael Tim Kool JGB -140   1             0  
Deconinck Dylan Hwa Rang Belgium JGB -150         3 3 3 9 3 12 1e
Winterman Ismael Tim Kool JGB -150       3       3 0,5 3,5 2e
Augustynski Konrad TKD Legnica JGB -150 3             3   3 3e
Nazrabi Rashed In Nae Do Kwan JGB -150   3           3   3 3e
Kers Joel ITF Zwolle JGB -150     3         3   3 3e
Putter Levi de ITF Zwolle JGB -150     2         2   2  
Bouzain Jawed Suokjang JGB -150           2   2   2  
Rigters Marciano Peds Sport JGB -150         2     2   2  
Arrouvio Abdennnour Yu Sin Kwan JGB -150       2       2   2  
Doudaev Elbrous Ge Baek Belgium JGB-150             2 2   2  
Wit Alain de Tim Kool JGB -150 2             2   2  
Dost Dexter Peds Sport JGB -150         1     1   1  
Vlemmix Danny Soo Bak Gi JGB -150   1           1   1  
Zoestbergen Milan TA Ekema JGB -150     1         1   1  
Laaraj Marwan TA Idili JGB -150           1   1   1  
Timmers Giovanni Taekyon JGB-150             1 1   1  
Gokdemir Younes Choi Yong JGB -150       1       1   1  
Batenburg Lorenzo Koguryo JGB -150 1 2           0   0  
Nerso Johannes Nimjae JGB -160   2 1   3 3   9   9 1e
Batenburg Lorenzo Koguryo JGB -160         1   3 4 1,5 5,5 2e
Da Silva Ribeiro Lucas Naeryo Jireugi JGB -160 3             3   3 3e
Wognum Mick Koguryo JGB -160 2 1           3   3 3e
Basili Stefanos Soo Bak Gi JGB -160       3       3   3 3e
Delrock Mick Carvalho Sports JGB -160         2     2   2  
Koning Mike de TA Mierlo Hout JGB -160       2       2   2  
Teters Danilo ITF Zwolle JGB -160     2         2   2  
Madjoe Arief Tim Kool JGB -160           2   2   2  
Martens Daiko Taekyon JGB -160             2 2   2  
Rodenburg Bryan Koguryo JGB -160             1 1   1  
Markovic Jovan Suasiwan JGB -160           1   1   1  
Boer Brent de Tim Kool JGB -160 1             1   1  
Rook Roelof Koguryo JGB -160   3           0   0  
Helmes Ricardo TV Delft JGB -160     3 1       0   0  
Anholt Ramon Tapilatu JGB -170 1 2 2   3     8   8 1e
Schaap Brandon Peds Sport JGB -170       3 2   2 7   7 2e
Helmes Ricardo TV Delft JGB-170         1 2   3 2 5 3e
Rook Roelof Koguryo JGB -170       2       2 1,5 3,5  
Idzes Colin Suasiwan JGB -170           3   3   3  
Boele Niels Koguryo JGB-170             3 3   3  
Anifovski David Lyong Ho JGB -170 2             2   2  
Oorlog Ezra TA Ekema JGB -170     1         1   1  
Aboussai Faissal Suokjang JGB -170           1   1   1  
Qoubbane Samir TS Dekker JGB -170 3 1             0  
Bardan Efe TS Altundag JGB -170   3             0  
Teters Davide ITF Zwolle JGB -170     3           0  
Kalioush Yama Him Yoo Sool JGB +170         2 x 3 5   5 1e
Starke Sebastian Lyong Ho JGB +170         3 x   3   3 3e
Dokters Wessel Naeryo Jireugi JGB +170         3 x   3   3 3e
Ham Jochem van Suasiwan JGB +170         2 x   2   2  
Carkit Mehmet Won Duitsland JGB +170         1 x   1   1  
Stam Mark TA Idili JGB +170   1 x x   x   1   1  
Zeelenberg Rick FC Rijswijk JGB +170   1 x x   x   1   1  
Kroker Richard Lyong Ho JGB +170 1   x x   x   1   1  
Hasami Gaibar BOOZ JGB +170 3   x x   x   0   0  
Demirdogan Sinan Naeryo Jireugi JGB +170 2 3 x x   x   0   0  
Langelaan Olaf Naeryo Jireugi JGB +170   2 x x   x   0   0  
Tan Kyara TV Delft JDB -55     3 2   3 3 11 1 12 1e
Waterbeemd Eline van TA Mierlo Hout JDB -55       3       3   3 2e
Smits Demi Choi Yong JDB -55 X 2           2   2 3e
Roggen Chantal Art of Defence JDB -55     1         1   1  
Enderman Rowan Tim Kool JDB -60   2     3 3 3 11   11 1e
Wit Maxime de Tim Kool JDB-60             2 2 5,5 7,5 2e
Dost Raphaella Peds Sport JDB-60         2     2 1 3 3e
Zwolsman Maxim Choi Yong JDB -60 3             3   3 3e
Berber Hayat Yu Sin Kwan JDB -60       2       2   2  
Chocaj Emillia TKD Legnica JDB -60 2             2   2  
Westhiner Janita Go 4 fitness JDB -60     2         2   2  
Elzinga Jantina Art of Defence JDB -60     1         1   1  
Tan Shanice TV Delft JDB -60 1   3 3       0   0  
Berg Stephanie vd Carvalho Sports JDB -60   3           0   0  
Vermeulen Lindsey Tim Kool JDB +60   x x 3   1 1 5   5 1e
Pellegrom Debbie ITF Zwolle JDB+60         1   3 4   4 2e
Tap Nathalie TA Ekema JDB+60             2 2 2 4 3e
Weg Jeske bij de In Nae Do Kwan JDB +60 1 x x x 2     3   3  
Roeling Kimberley Suasiwan JDB +60           3   3   3  
Winden Brenda Suasiwan JDB +60           2   2   2  
Mularska Paula TKD Legnica JDB +60 2 x x x       2   2  
Tan Shanice TV Delft JDB+60         3     0   0  
Louisa Joshua BOOZ JHB -52 2 x x x x x x 2   2 1e
Forgiel Filip TKD Legnica JHB -52 1 x x x x x x 1   1 2e
Da Silva Ribeiro Lucas Naeryo Jireugi JHB -58   x x x 3 2   5   5 1e
Somedjo Ritchie TC Deurne JHB -58 3 x x x       3   3 3e
Bongers Stefano Hugoschift JHB -58           3   3   3 3e
Teters Davide ITF Zwolle JHB-58             3 3   3 3e
Bersselaar Wesley vd TS Dekker JHB -58 2 x x x       2   2  
Smouter Neal Chung Mu JHB-58         2     2   2  
Langelaan Olaf Naeryo Jireugi JHB -58           1   1 1 2  
Gaytemirov Murat Ge Baek Belgium JHB-58             2 2   2  
Wasiq Walid Ge Baek Belgium JHB-58             1 1   1  
Akbar Nemet Difesa JHB -63   3   2 1   3 9   9  
Alzeina Aoni ITF Zwolle JHB -63     3   3   2 8   8  
Qoubbane Samir TS Dekker JHB -63       3       3 2 5  
Hasami Gaibar BOOZ JHB -63   2           2 1,5 3,5  
Theis Ronald Lyong Ho JHB -63 2             2 1,5 3,5  
Wysoczanski Adam TKD Legnica JHB -63 3             3   3  
Ruivenkamp Tyrone Naeryo Jireugi JHB-63         2 1   3   3  
Kinderen Max Difesa JHB -63           2   2   2  
Bawad Faead ITF Zwolle JHB -63     2         2   2  
Johannes Dino Nimjae JHB -63   1           1   1  
Akcal Ahmed Dragon Club JHB -63       1       1   1  
Woznica Marcin TKD Legnica JHB -63 1             1   1  
Demirdogan Sinan Naeryo Jireugi JHB -63           3   0   0  
Demirdogan Sinan Naeryo Jireugi JHB -70         2     2 4 6 1e
Murtaza Musa Suokjang JHB -70       3 1     4   4 2e
Ajauzan Tarik TS Amsterdam JHB -70         3     3   3 3e
Bart Artur Lyong Ho JHB -70 3   x         3   3 3e
Crijenkovic Szenis Nimjae JHB -70   3 x         3   3 3e
Kersbergen Seger TV Delft JHB -70   2 x         2   2  
Shyiambere David Ge Baek Belgium JHB -70 2   x         2   2  
Zalewski Marcin TKD Legnica JHB -70 1   x         1   1  
Oosenburg Jordi TV Delft JHB-70             3 0   0  
Vollering Benji Carvalho Sports JHB -70   1 x         0   0  
Bels Gerben Taekyon JHB+70           3 3 6   6 1e
Ardalan Aziz Oh Do Kwan JHB +70   2 x 2 1     5   5 2e
Houssini Houssain Kassem Gym JHB +70         3     3   3 3e
Nowak Krzystof TKD Legnica JHB +70 3   x         3   3 3e
Arrouvio Mohammed Yu Sin Kwan JHB +70       3       3   3 3e
Zwaneveld Jamie Naeryo Jireugi JHB +70   3 x         3   3 3e
Bouazza Oussama Oh Do Kwan JHB+70             2 2   2  
Caspel Max Julius van BOOZ JHB +70 2   x         2   2  
Heirwegh Brecht Ge Baek Belgium JHB +70         2     2   2  
Veen Kevin van der BOOZ JHB+70   1 x         1   1  
Bergh Stephanie vd Carvalho Sports DSB-63       3 3 2 2 10 1,5 11,5 1e
Wensveen Amanda Kassem Gym DSB-63     2 1 2   2 7   7 2e
Lijster Gini Koguryo DSB-63       2     3 5   5 3e
Zandvliet Laura Suasiwan DSB-63           3   3   3  
Steenhuizen Anne In Nae Do Kwan DSB-63   3           3   3  
Brendes Annika Art of Defence DSB-63     1         1   1  
Veghel Mandy van Chong Do Kwan DSB +63 2 1   3       6   6 1e
Elbersen Margot ITF Zwolle DSB +63     3 2       5   5 2e
Moussaoui Quiam In Nae Do Kwan DSB +63 3             3   3 3e
Bastiaanse Karlijn In Nae Do Kwan DSB +63   2           2   2  
Temmerman Vany TKD Gent B DSB +63         1     1   1  
Krooswijk Esmaralda In Nae Do Kwan DSB +63 1             1   1  
Maassen Emiel Soo Bak Gi SNB -63 x 3 x   x   x 3   3 1e
Doerga Anish LifeStyle SNB -63           3 x 3   3 1e
Lazarov Ivo Ko Nippon SNB -63           2 x 2   2 3e
Verbiezen Tom Suokjang SNB -63     x 2 x   x 2   2 3e
Eijk Joeri van Middelburg SNB -63 x 2 x   x   x 2   2 3e
Shahbazian Areg Kisport SNB -63     x 3 x   x 0   0 ,
Mojtaba Musa Chang Hun SNB -63     x 1 x   x 1   1  
Tsang Jim TV Delft SNB -63 x 1 x   x   x 1   1  
Mierlo Ruud van Difesa SNB -71 2 2 x 3 3 2 3 15   15 1e
Boot Tom Difesa SNB -71 3 3 x         6   6 2e
Wouters Steven Ko Nippon SNB-71           3   3   3 3e
Zondervan Ron Hwa Rang Belgium SNB -71 1   x 2       3   3 3e
Mane Babacar TS Amsterdam SNB -71         2     2   2  
Stok Erthur Suokjang SNB -71         1     1   1  
Dias Noadja Suokjang SNB -71       1       1   1  
Kim Vladimir Ge Baek Belgium SNB-71             1 1   1  
Bastin Pierre Choong Moo Belgium SNB-71           1   1   1  
Kieffer Gary Suokjang SNB -71   1 x         1   1  
Mizernyi Egor TKD Gent B SNB -80         3   3 6   6 1e
Hofmeester Werner Don Bosco SNB -80 3             3   3 3e
Visser Marien Middelburg SNB -80   3           3   3 3e
Veen Jeroen vd Go 4 fitness SNB -80     3         3   3 3e
Vollering Benji Carvalho Sports SNB -80         2     2 0,5 2,5  
Notenboom Wijnand Tim Kool SNB -80           2   2   2  
Groen Nick de Him Yoo Sool SNB-80             2 2   2  
Boef Vincent Him Yoo Sool SNB -80         1   1 2   2  
Siar Zaher LifeStyle SNB -80 2             2   2  
Meijgaarden Wouter van Naeryo Jireugi SNB -80 1 1           2   2  
Schellens Emiel Tapilatu SNB -80     2         2   2  
Klomp Martin Tim Kool SNB -80           1   1   1  
Zoutendijk Rene Kassem Gym SNB -80   2   3       0   0  
Gravenstijn John LifeStyle SNB +80 2 3       3   8   8 1e
Zoutendijk Rene Kassem Gym SNB +80         2   3 5 2,5 7,5 2e
Avilloni Davide Team Rome SNB +80 3             3   3 3e
Halderen Wouter Carvalho Sports SNB +80         3     3   3 3e
Holtkamp Jan Kassem Gym SNB +80       3       3   3 3e
Wezemer Erwin In Nae Do Kwan SNB +80         1   1 2   2  
Terli Hakan LifeStyle SNB +80   2           2   2  
Haan Ronan de Naeryo Jireugi SNB +80           2   2   2  
Boef Wouter Him Yoo Sool SNB+80             2 2   2  
Ree Rogier vd Don Bosco SNB +80   1           1   1  
Alibux Raief Choi Yong SNB +80           1   1   1  
Luidens Gregory Don Bosco SNB +80     1         1   1  
Dordei Simone Team Rome SNB +80 1             1   1  
Bruls Ilona Hwa Rang Belgium MSA-140         2 3 1 6 3 9 1e
Wijk Sharyl van TA Ekema MSA -140     3   3   2 8   8 2e
Swikker Chelsey Kassem Gym MSA-140         1   3 4 2,5 6,5 3e
Balouda Ahlam Yu Sin Kwan MSA -140 2 2   2       6   6  
Velden Jesse Jane Suokjang MSA -140 3 3   3         0  
Lumalessil Tessa Tapilatu MSA -140   1 2         3   3  
Leuken Ilse van Taekyon MSA-140           2   2   2  
Pietak Patrycja TKD Legnica MSA -140 1             1   1  
Velden Jesse Jane Suokjang MSA -150         3 3   6 4,5 10,5 1e
Belemans Kaleigh TS Dekker MSA -150 2 2 x 3       7   7 2e
Gucht Yentl van Ge Baek Belgium MSA -150         2   3 5 1 6 3e
Ait Benali Ikrame In Nae Do Kwan MSA -150 3   x         3   3  
Pechler Laura In Nae Do Kwan MSA -150         1     1   1  
Robinson Jennifer Middelburg MSA -150   1 x         1   1  
Van Rijn Emilyne Hwa Rang Belgium MSA -150 1 3 x           0  
Tobback Allison Hwa Rang Belgium MSA -160 3 3     3 3 3 15   15 1e
Tobback Kate Hwa Rang Belgium MSA -160 2       2 2 1 7   7 2e
Gubbels Maartje Difesa MSA -160     3 3       6   6 3e
Van Rijn Emilyne Hwa Rang Belgium MSA-160           1 2 3 2 5  
Balouda Karima Yu Sin Kwan MSA -160   2   2       4   4  
Beurskens Stefanie Chang Hun MSA -160       1       1   1  
Reichow Denise Lyong Ho MSA-160         1     1   1  
Bittner Caroline Lyong Ho MSA -160 1             1   1  
Locatelli Gabriella Koguryo MSA -160   1           0   0  
Chhoyeb Siham Suokjang MSA -170 x x x 3 3 3   9 1 10 1e
Wanrooij Lizzy van TS Dekker MSA -170         2 2 3 7   7 2e
Raeijmakers Pauline Hwa Rang Belgium MSA -170         1 1 2 4   4 3e
Verhulsdonk vera Oh Do Kwan MSA -170 x x x 2       2   2  
Wolters Hannah Difesa MSA -170 x x x 1       1   1  
Emaangoune Illias Kassem Gym JGA -140 3 3 3 3 3   3 18   18 1e
Toth Yuri Kassem Gym JGA -140   1 1 2 2   2 8   8 2e
Mounir Ishak TS Altundag JGA -140           3 1 4   4 3e
Thenu Serge Middelburg JGA -140 2             2   2  
Simons Steve Kassem Gym JGA -140   2           2   2  
Huizinga Rick Tapilatu JGA -140     2         2   2  
Gucht Yari van Ge Baek Belgium JGA -140           2   2   2  
Ragil Raiefo Don Bosco JGA -140           1   1   1  
Roest Tymon Kassem Gym JGA -140       1       1   1  
Chan Oleg Lyong Ho JGA-140         1     1   1  
Goedgeluk Sean In Nae Do Kwan JGA -140 1             1   1  
Boonyarit Chaiyong Oh Do Kwan JGA -150   3   3 3   3 12   12 1e
Netten Dirk Don Bosco JGA -150   1 3 2   1   7   7 2e
Uyrum Feyzullah TS Altundag JGA -150   2       2 2 6   6 3e
Toth Nandor Kassem Gym JGA -150 3       2     5   5  
Wijk Steven van der Tapilatu JGA -150 2   2         4   4  
Yakici Gogan Middelburg JGA-150           3   3   3  
Akudama Rubinho Tapilatu JGA -150     1         1   1  
Banniss Ilias Choi Yong JGA -150       1     1 2   2  
Buijk Diego LifeStyle JGA-150         1     1   1  
Gelderen Silvio van Kassem Gym JGA -150 1             1   1  
Valkenhoff Rico Don Bosco JGA -160     3 3 1 2 3 12   12  
Parsania Samir LifeStyle JGA -160 2 3     3 3   11   11  
Westra Made Kassem Gym JGA -160       2 2   1 5   5  
Wijk Sylvian van TA Ekema JGA -160     2       2 4   4  
Alfons Dennis Tapilatu JGA -160     1         1   1  
Verhagen Rob Soo Bak Gi JGA -160       1       1   1  
Hessing Mitchell Tim Kool JGA-160           1   1   1  
Qoubbane Younes TS Dekker JGA -160   1           1   1  
Velden Mitch Soukjang JGA -160 1 2           0   0  
Emaangoun Nourdine Kassem Gym JGA -170 3 3 3 3     3 15   15 1e
Parsania Amir LifeStyle JGA -160 3       3 2   8   8 2e
Bardar Efe TS Altundag JGA-170           3   3 1,5 4,5 3e
Velden Mitch Suokjang JGA -170       1 1     2 1,5 3,5  
Jong Mathijs de TV Delft JGA -170   2 1         3   3  
Uyrum Abdul TS Altundag JGA -170   1             0  
Hut Jesper Art of Defence JGA -170     2         2   2  
Uddin Musthag Dragon Club JGA -170       2       2   2  
Fazlijaj Binak Barada JGA -170 2             2   2  
Joemratie Shayer Naeryo Jireugi JGA-170         2     2   2  
Sheombar Shiva Koguryo JGA -170             2 2   2  
Michon Luc Carvalho Sports JGA -170             1   0  
Hedle Zan Barada JGA -170 1             1   1  
Brink Bryan vd Kisport JGA +170   2 x 2 3   x 7   7 1e
Dekkers Ken Taekyon JGA+170           3 x 3   3 2e
Mohammed Amir Lyong Ho JGA +170 2   x       x 2   2 3e
Talhaoui Khalid Kassem Gym JGA+170         2   x 2   2 3e
Ramdhan Virgil Don Bosco JGA+170           2 x 2   2 3e
Brbre Matej Barada JGA +170 3   x       x   0  
Quartel Dennis Koguryo JGA +170   1 x       x 1   1  
Vissers Mitch Oh Do Kwan JGA +170       1     x 1   1  
Hollander Roy den Peds Sport JGA +170       3     x   0  
Wildschut Niels Tim Kool JGA +170 1 3 x       x   0  
Verwiel Kilian Peds Sport JDA -50 x x x 1 3 x x 4     4 1e
Uddin Aysha Dragon Club JDA -50 x x x 3   x x 3   3 2e
Portman Allison Suokjang JDA -50 x x x 2   x x 2   2 3e
Thenu Sharona Middelburg JDA -55   1 x 3   3 3 10   10 1e
Tan Shanice TV Delft JDA-55           2 1 3 5 8 2e
Locatelli Gabriella Koguryo JDA-55       2 2   2 6 0,5 6,5 3e
Lesnik Dasa Barada JDA -55 3   x         3   3  
Koch Rebecca Lyong Ho JDA-55         3     3   3  
Pattikawa Michelle Peds Sport JDA-55       1   1   2   2  
Musca Andreea Hwa Rang Belgium JDA -55 2 3 x           0  
Rook Bo Koguryo JDA -55 1 2 x 3 x x 3 9   9 1e
Wijck Wendy van Taekyon JDA -60 2 x     x x 2 4   4 2e
Dziop Iza TKD Legnica JDA -60 3 x     x x   3   3 3e
Komans Sara Don Bosco JDA -60     3   x x   3   3  
Kaya Nurcan Won Duitsland JDA -60       3 x x   3   3  
Hoeterickx Gaella Hwa Rang Belgium JDA -60       2 x x   2   2  
El Idrissi Samira Art of Defence JDA -60     2   x x   2   2  
Mc Cagh Louise TKD Ierland JDA -60 1 x     x x   1   1  
Netten Priscilla Don Bosco JDA +60   2 3 3 2   2 12   12 1e
Strik Laura Difesa JDA+60           3 3 6   6 2e
Marso Kimberly Difesa JDA+60         3 2   5   5 3e
Schultz Mandy In Nae Do Kwan JDA +60 3             3   3  
Jong Claire de In Nae Do Kwan JDA +60   3           3   3  
Karakus Arife Lyong Ho JDA +60 2             2   2  
Can Burca TA Idili JDA+60           1   1   1  
Bockel Perdu Mellisa TA Geldrop JDA +60 1             1   1  
Michon Luc Carvalho Sports JHA -52       3 3 3 x 9 0,5 9,5 1e
Fliszewski Michal TKD Legnica JHA -52 3 x         x 3   3 3e
Harms Sander Art of Defence JHA -52   x 3       x 3   3 3e
Sincek Sven Barada JHA -52 2 x         x 2   2  
Hanoeman Ranjan Choi Yong JHA-52           2 x 2   2  
Azdad Amin TA Mierlo Hout JHA-52       1     x 1   1  
Majsner Daniel TKD Legnica JHA -52 1 x         x 1   1  
Bovenkamp Dennis Middelburg JHA -52       2 2   x 0   0  
Koster Pascal Tapilatu JHA -58 3   x x 3 x x 6   6 1e
Goertz Dylan Soo Bak Gi JHA -58   3 x 1   x x 4   4 2e
Brbre Matej Barada JHA -58 2   x x   x x 2 1,5 3,5 3e
Leutscher Geert Yu Sin Kwan JHA -58 1 2 x x   x x 3   3  
Lisow Timo Lyong Ho JHA -58         2 x x 2   2  
Mes Thijs In Nae Do Kwan JHA -58         1 x x 1   1  
Bovenkamp Dennis Middelburg JHA -58   1 x x   x x   0  
Jong Tim de TV Delft JHA -63   3 3 2 2 3 2 15   15 1e
Brand Brian van de Taekyon JHA -63 1     3 3   3 10   10 2e
Uyrum Abdul TS Altundag JHA-63           2 1 3 0,5 3,5 3e
Niya Illias Soo Bak Gi JHA -63 3             3   3  
Gazvoda Nejc Barada JHA -63 2             2   2  
El Emrani Zaid Yu Sin Kwan JHA -63   2           2   2  
Jawid Sadjad Nimjae JHA -63   1           1   1  
Zwan Tim Him Yoo Sool JHA-63         1     1   1  
Dijkstra Jeremy Middelburg JHA -70 3 3   3 3     12   12 1e
Hollander Roy den Peds Sport JHA-70             3 3 1,5 4,5 2e
Bovenkamp Dennis Middelburg JHA-70             2 2 2,5 4,5 3e
Uijthoven Bas Yu Sin Kwan JHA -70   2   2       4   4  
Meijler Jeffrey Suasiwan JHA-70           3   3   3  
Sewradj Rajiv Tapilatu JHA -70     3         3   3  
Blanusa Nejc Barada JHA -70 2             2   2  
Eryigit Gokhan TS Altundag JHA +70   2 x x x 3 3 8   8 1e
Wildschut Niels Tim Kool JHA -70         1 1   2 2 4 2e
Kajtna Vid Barada JHA +70 3   x x x     3   3 3e
Arens Joshua TC Nijmegen JHA -70         2     2   2  
Bruggen Nicky TA Geldrop JHA-70       1       1   1  
Abadzic Mladen To San Essen JHA -70 1             1   1  
Ergun Zeynel TS Altundag JHA +70   1 x x x     1   1  
Olivier Pascal To San Essen JHA +70 1   x x x     1   1  
Don Mano Middelburg JHA +70 2 3 x x x       0  
Musca Andreea Hwa Rang Belgium DSA -52         3 x 2 5 2,5 7,5 1e
Janssen Mariska Chang Hun DSA -52 3 x x x 1 x   4 0,5 4,5 2e
Dionisi Virginia Ge Baek Belgie DSA-52             3 3   3 3e
Pattipeiluhu Asmara TA Ekema DSA -52         2 x   2   2  
Della Rocco Alessandra Team Rome DSA -52 2 x x x   x   2   2  
Kosch Rebecca Lyong Ho DSA -52 1 x x x   x   1   1  
Mel Zenna van der Middelburg DSA -58 3 3 x x 3 3   12   12 1e
Dencheva Bistra Ge Baek Belgie DSA -58 1 2 x x 1 2 3 9   9 2e
Mason Sabrina ITA ierland DSA -58 2   x x 2     4   4 3e
Pattipeiluhu Asmara TA Ekema DSA -52           x 2 2   2  
Janssen Mariska Chang Hun DSA -58   1 x x         0  
Evers Melanie Suokjang DSA -63   3 x 3 x 3   9   9 1e
Hollander Linda den Koguryo DSA -63 1 2 x 2 x     5   5 2
Popal Miriam Yu Sin Kwan DSA -63 3   x   x     3   3 3e
Bandel Priscilla Don Bosco DSA -63 2   x   x     2   2  
Goertz Britt Soo Bak Gi DSA -63   1 x   x     1   1  
Frankis Nathalie Koguryo DSA +63   3   x 3 x 3 9   9 1e
Post Lydia Tim Kool DSA +63 3 2   x 1 x   6   6 2e
Wetering Eliza vd Taekyon DSA +63 2     x   x 2 4   4 3e
Molenberg Anuschka Tapilatu DSA +63     3 x   x   3   3  
Palm Sahrah TKD Norden DSA+63         2 x   2   2  
Versantvoort Jillian Suokjang DSA +63 1     x   x   1   1  
Shahbazian Areg Kisport SNA-58         3 x x 3 1,5 4,5 1e
Cvcek Uros Barada SNA-58 3 x x x x x x 3   3 2e
Ottaviani Ezio Team Rome SNA-58 2 x x x x x x 2   2 3e
Kadanksvil Jils Lyong Ho SNA-58         2 x x 2   2  
Westelaken Bryan vd Difesa SNA -63 1 1 x     3 3 8   8 1e
Zriouil Jalal Kassem Gym SNA -63 3 3 x   1     7   7 2e
Struijk Raven Middelburg SNA-63 x x   3       3   3 3e
Woods Luke Rivervalley SNA-63         3     3   3 3e
Niemar Danny Suokjang SNA-63       2       2   2  
King Paul Rivervalley SNA-63         2     2   2  
Ceci Christiaan Kronos SNA -63 2   x         2   2  
Walraedt Julien Choong Moo Belgium SNA -63   2 x         2   2  
Baugniet Christopher Choong Moo Belgium SNA-63           2   2   2  
Simioni Anthony Choong Moo Belgium SNA-63           1   1   1  
Clement Iwan Koguryo SNA -71   3   3 3   3 12   12 1e
Kloor Emiel Difesa SNA-671       2 2 3 2 9   9 2e
Chami Jamil In Nae Do Kwan SNA -71 3   3         6 1 7 3e
Blikman Ricardo Suokjang SNA -71 1         2   3   3  
Moreira Cardoso Luis Oh Do Kwan SNA -71   2           2   2  
Evers Kenny Suokjang SNA -71   1   1       2   2  
Longo Tiziano Team Rome SNA -71 2             2   2  
Donk Roy van de Difesa SNA-71           1   1   1  
Looi Hong Rivervalley SNA-71         1     1   1  
Don Mano Middelburg SNA-80           3 2 5 4 9 1e
Bloks Hendry Taekyon SNA -80 3           3 6   6 2e
Dam William van Soo Bak Gi SNA -80 2 3           5   5 3e
Vries Rory de Peds Sport SNA-80       3 2     5   5 3e
Boom Stefan Art of Defence SNA -80     3         3   3  
Nafid Bilal Choi Yong SNA -80   1   1       2   2  
Connor Trevor Choi Yong SNA -80           2   2   2  
Wijnen Cees Kisport SNA-80       2       2   2  
Zaher Siar LifeStyle SNA -80           1   1   1  
Gerlach Erikson Lyong Ho SNA -80 1             1   1  
O ‘Rourke Shane Rivervalley SNA -80         1     1   1  
Kool Tim Tim Kool SNA -80         3     0   0  
Chami Jamil In Nae Do Kwan SNA -80   2           0   0  
Gucht Peter van Ge Baek Belgie SNA +80 2         3 3 8   8  
Kool Tim Tim Kool SNA +80   3   3       6 1,5 7,5  
Weert Kevin van TS Dekker SNA +80         2 2 1 5   5  
Marris Stefan Don Bosco SNA +80 1 1 3         5   5  
Hildering Marcel Him Yoo Sool SNA +80 3             3   3  
Arens Mitchel TC Nijmegen SNA +80         3     3   3  
Roosmalen Menno van TS Dekker SNA+80             2 2   2  
Jong Jordy de In Nae Do Kwan SNA +80   2           2   2  
Straaten Martin van Suokjang SNA+80           1   1   1  
Roukema Simon Peds Sport SNA +80       1       1   1  
Don Mano Middelburg SNA +80       2 1       0  

Tul

Vereniging: Klasse: Brabantse Zeeuwse Tapilatu Boxtel Battle Haaglanden Leerdam B klasse A klasse Vorige Poule Totaal Uitslag
    Vorige
   
  25-01 08-03 10-05 28-6 27-9 18-10 1-11      
   
Carvalho Sports MSB 10 t/m 8e Gup       1 3 3 3 10     10 1e
TV Delft MSB 10 t/m 8e Gup     2 3 1 1 2 9     9 2e
TV Delft MSB 10 t/m 8e Gup   3 3     2   8     8 3e
ITF Belgium MSB 10 t/m 8e Gup 2             2   1 3  
ITF Belgium MSB 10 t/m 8e Gup 3             3     3  
Chang Hun MSB 10 t/m 8e Gup         2     2     2  
Tim Kool MSB 10 t/m 8e Gup   2           2     2  
Tim Kool MSB 10 t/m 8e Gup       2       2     2  
Soo Bak Gi MSB 10 t/m 8e Gup   1           1     1  
TA Jan Ekema MSB 10 t/m 8e Gup     1         1     1  
Maryuk MSB 10 t/m 8e Gup 1             1        
Kassem Gym MSB 10 t/m 8e Gup             1 1     1  
TV Delft MSB 7 t/m 5e Gup   2 3     3 3 11     11 1e
Hwa Rang Belgium MSB 7 t/m 5e Gup 3 3           6     6 2e
ITF Zwolle MSB 7 t/m 5e Gup       2 3     5     5 3e
Tim Kool MSB 7 t/m 5e Gup   1     2   1 4     4  
Don Bosco MSB 7 t/m 5e Gup     2     2   4        
Suokjang MSB 7 t/m 5e Gup       3       3   1 4  
ITF Belgium MSB 7 t/m 5e Gup             2 2     2  
ITF Belgium MSB 7 t/m 5e Gup 2             2     2  
Tapilatu MSB 7 t/m 5e Gup     1         1     1  
Chong Do Kwan MSB 7 t/m 5e Gup 1             1     1  
Naeryo Jireugi MSB 7 t/m 5e Gup           1   1     1  
TA Leerdam MSB 7 t/m 5e Gup       1       1     1  
Suokjang MSB 7 t/m 5e Gup         1     1     1  
TV Delft JGB 10 t/m 8e Gup 2 3 3 2 3 3   16     16 1e
Koguryo JGB 10 t/m 8e Gup             3 3     3 3e
Middelburg JGB 10 t/m 8e Gup       3       3     3 3e
TV Delft JGB 10 t/m 8e Gup     2     1   3     3 3e
ITF Belgium JGB 10 t/m 8e Gup 3             3     3 3e
Hwa Rang Belgium JGB 10 t/m 8e Gup         2     2     2  
Naeryo Jireugi JGB 10 t/m 8e Gup   2           2     2  
TV Delft JGB 10 t/m 8e Gup             2 2     2  
Oh Do Kwan JGB 10 t/m 8e Gup             1 1     1  
ITF Belgium JGB 7 t/m 5e Gup 2 3     3 3 3 14   14 1e
TV Delft JGB 7 t/m 5e Gup             3 3   3,5 6,5 2e
Difesa JGB 7 t/m 5e Gup       2   2   4     4 3e
Ge Baek Belgium JGB 7 t/m 5e Gup 3             3     3  
Difesa JGB 7 t/m 5e Gup       3       3     3  
Tapilatu JGB 7 t/m 5e Gup     3         3     3  
TA Ekema JGB 7 t/m 5e Gup         2     2     2  
Naeryo Jireugi JGB 7 t/m 5e Gup   2           2     2  
ITF Zwolle JGB 7 t/m 5e Gup     2         2     2  
                         
TV Delft JGB 7 t/m 5e Gup     1         1     1  
Koguryo JGB 7 t/m 5e Gup       1       1   1
Ge Baek Belgium JGB 7 t/m 5e Gup         1   1 2     2  
TA Idili JGB 7 t/m 5e Gup   1           1     1  
Tim Kool JGB 7 t/m 5e Gup           1   1     1  
TKD Polen JGB 7 t/m 5e Gup 1             1     1  
 
Tim Kool JDB 10 t/m 8e Gup x 3 x x x x x 3   3 1e
Chong Do Kwan JDB 10 t/m 8e Gup x 2 x x x x x 2     2 2e
Nimjae JDB 10 t/m 8e Gup x 1 x x x x x 1     1 3e
TV Delft JDB 7 t/m 5e Gup 2 3 2 2       9     9 1e
TV Delft JDB 7 t/m 5e Gup     3 3 1 2   9     9 1e
Peds Sport JDB 7 t/m 5e Gup         3   3 6     6 3e
Tim Kool JDB 7 t/m 5e Gup           1 1 2 1,5 3,5
TKD Legnica JDB 7 t/m 5e Gup 3             3     3  
Suasiwan JDB 7 t/m 5e Gup           3   3     3  
Carvalho Sports JDB 7 t/m 5e Gup   2           2     2  
TA Ekema JDB 7 t/m 5e Gup             2 2     2  
In Nae Do Kwan JDB 7 t/m 5e Gup         2     2     2  
ITF Zwolle JDB 7 t/m 5e Gup     1         1     1  
TKD Polen JDB 7 t/m 5e Gup 1             1     1  
Naeryo Jireugi JHB 10 t/m 8e Gup 1 3 x   x x   4     4 1e
Oh Do Kwan JHB 10 t/m 8e Gup     x 3 x x 1 4     4 1e
Do San Belgium JHB 10 t/m 8e Gup     x   x x 3 3   3 3e
TKD Polen JHB 10 t/m 8e Gup 3   x   x x   3     3 3e
TV Delft JHB 10 t/m 8e Gup             2 2     2  
Naeryo Jireugi JHB 10 t/m 8e Gup   2 x   x x   2     2  
Suokjang JHB 10 t/m 8e Gup     x 2 x x   2     2  
TKD Polen JHB 10 t/m 8e Gup 2   x   x x   2     2  
Oh Do Kwan JHB 7 t/m 5e Gup   3   3       6     6 1e
TV Delft JHB 7 t/m 5e Gup         2 2 2 6     6 1e
Taekyon JHB 7 t/m 5e Gup           3 3 6     6 1e
TS Amsterdam JHB 7 t/m 5e Gup   2     3     5     5  
ITF Belgium JHB 7 t/m 5e Gup 3 1           4     4  
Don Bosco JHB 7 t/m 5e Gup     3         3     3  
Difesa JHB 7 t/m 5e Gup       2     1 3     3  
TKD Polen JHB 7 t/m 5e Gup 2             2     2  
Ge Baek Belgium JHB 7 t/m 5e Gup         1     1     1  
TC Deurne JHB 7 t/m 5e Gup 1             1     1  
Chong Do Kwan DSB t/m 5e Gup 3 3 x 3       9   9 1e
Carvalho Sports DSB t/m 5e Gup     x 1 1 1 2 5   1 6 2e
Koguryo DSB t/m 5e Gup     x 2     3 5     5 3e
TKD Gent B DSB t/m 5e Gup     x   3   1 4     4  
ITF Zwolle DSB t/m 5e Gup     x     3   3     3  
ITF Schotland DSB t/m 5e Gup 2   x         2     2  
Peds Sport DSB t/m 5e Gup     x   2     2     2  
In Nae Do Kwan DSB t/m 5e Gup   2 x         2     2  
Choi-Yong DSB t/m 5e Gup           2   2     2  
In Nae Do Kwan DSB t/m 5e Gup   1 x         1     1  
In Nae Do Kwan DSB t/m 5e Gup 1   x         1     1  
Tim Kool SNB 10 t/m 8e Gup x   x x 2 3   5     5 1e
TV Delft SNB 10 t/m 8e Gup x 3 x x       3     3 3e
Hwa Rang Belgium SNB 10 t/m 8e Gup x   x x 3     3     3 3e
Naeryo Jireugi SNB 10 t/m 8e Gup x   x x   2   2     2  
Naeryo Jireugi SNB 10 t/m 8e Gup x 2 x x       2     2  
Naeryo Jireugi SNB 10 t/m 8e Gup x   x x   1   1     1  
TS Amsterdam SNB 10 t/m 8e Gup x   x x 1     1     1  
Difesa SNB 7 t/m 5e Gup 3 3 x 3 3 3 3 18     18 1e
Don Bosco SNB 7 t/m 5e Gup     x 1       1   1,5 2,5 2e
Tim Kool SNB 7 t/m 5e Gup     x     2   2     2 3e
Ge Baek Belgium SNB 7 t/m 5e Gup     x       2 2     2  
KISPORT SNB 7 t/m 5e Gup       2       2     2  
Tim Kool SNB 7 t/m 5e Gup   2 x         2     2  
LifeStyle SNB 7 t/m 5e Gup 2   x         2     2  
In Nae Do Kwan SNB 7 t/m 5e Gup     x   2     2     2  
In Nae Do Kwan SNB 7 t/m 5e Gup     x   1     1     1  
Soo Bak Gi SNB 7 t/m 5e Gup   1 x         1     1  
Naeryo Jireugi SNB 7 t/m 5e Gup         1     1     1  
Chong Do Kwan SNB 7 t/m 5e Gup     x       1 1   1  
LifeStyle SNB 7 t/m 5e Gup 1   x         1     1  
ITF Belgium MSA 4 t/m 1e Gup 1       3 3 3 10   10 1e
HwaRang MSA 4 t/m 1e Gup           2 2 4 3 7 2e
Tapilatu MSA 4 t/m 1e Gup   3 3         6   6 3e
Suokjang MSA 4 t/m 1e Gup 3     1       4   4  
Chang Hun MSA 4 t/m 1e Gup       3       3   3  
TA Jan Ekema MSA 4 t/m 1e Gup     2   1     3   3  
Middelburg MSA 4 t/m 1e Gup       2   1   3   3  
Hwa Rang Belgium MSA 4 t/m 1e Gup         2   1 3   3  
Oh Do Kwan MSA 4 t/m 1e Gup   2           2   2  
TKD Polen MSA 4 t/m 1e Gup 2             2   2  
ITF Belgium MSA 4 t/m 1e Gup   1           1   1  
Difesa MSA 4 t/m 1e Gup     1         1   1  
ITF Belgium MSA 1e Dan 2 3 x   3 3 3 14   14 1e
TS Dekker MSA 1e Dan     x   2 2 2 6   6 2e
Oh Do Kwan MSA 1e Dan     x 3       3 1 4 3e
Taekyon MSA 1e Dan 3   x         3   3  
TS Dekker MSA 1e Dan     x 2       2   2  
In Nae Do Kwan MSA 1e Dan   2 x         2   2  
Oh Do Kwan MSA 1e Dan     x 1       1   1  
ITA Ierland MSA 1e Dan 1   x         1   1  
Hwa Rang Belgium JGA 4 t/m 1e Gup         2 3 2 7   7 1e
KISPORT JGA 4 t/m 1e Gup   1   2 3     6   6 2e
TA Jan Ekema JGA 4 t/m 1e Gup     3       3 6   6 3e
Oh Do Kwan JGA 4 t/m 1e Gup 3 2           5   5  
Carvalho Sports JGA 4 t/m 1e Gup   3       2   5   5  
Ge Baek Belgium JGA 4 t/m 1e Gup         1   1 2 1,5 3,5  
KISPORT JGA 4 t/m 1e Gup       3       3   3  
Team Rome JGA 4 t/m 1e Gup 2             2   2  
TA Jan Ekema JGA 4 t/m 1e Gup     2         2   2  
Difesa JGA 4 t/m 1e Gup       1   1   2   2  
TV Delft JGA 4 t/m 1e Gup     1         1   1  
TKD Polen JGA 4 t/m 1e Gup 1             1   1  
Oh Do Kwan JGA 1e Dan X   x 2 3   3 8 2,5 10,5 1e
Don Bosco JGA 1e Dan X   x 3 2 3 2 10 0,5 10,5 1e
Tim Kool JGA 1e Dan X 3 x         3   3 3e
van Dam Gym JGA 1e Dan X   x 1 1     2   2  
Carvalho Sports JGA 1e Dan X 2 x         2   2  
Kassem Gym JGA 1e Dan X   x       1 1   1  
Koguryo JGA 1e Dan X 1 x         1   1  
Ped’s Sport JDA 4 t/m 1e Gup 1   x 3 3   2 9   9 1e
TV Delft JDA 4 t/m 1e Gup     x     2 1 3 4,5 7,5 2e
Suokjang JDA 4 t/m 1e Gup     x 2 2 3   7   7 3e
Koguryo JDA 4 t/m 1e Gup     x   1   3 4   4  
TKD Polen JDA 4 t/m 1e Gup 3   x         3   3  
 
Don Bosco JDA 4 t/m 1e Gup 3   x         3   3 1e
TKD Polen JDA 4 t/m 1e Gup 2   x         2   2 2e
Suasiwan JDA 4 t/m 1e Gup     x     1   1   1 3e
 
Koguryo JDA 1e Dan 3     3 3   3 12   12 1e
Middelburg JDA 1e Dan 2 2 x 2   3 2 11   11 2e
Don Bosco JDA 1e Dan X   3 1   2   6   6 3e
Hwa Rang JDA 1e Dan 1 3 x         4   4  
TKD ierland JDA 1e Dan 3   x         3   3  
Difesa JDA 2e Dan X x x x 3 3   6   6 1e
Hwa Rang JDA 2e Dan X x x x 2     2   2 3e
In Nae Do Kwan JDA 2e Dan X x x x     1 1 1 2 3e
Ped’s Sport JHA 4 t/m 1e Gup         3 3 3 9   9 1e
TV Delft JHA 4 t/m 1e Gup 1 3 3         7   7 2e
Soo Bak Gi JHA 4 t/m 1e Gup   1   3       4   4 3e
Suasiwan JHA 4 t/m 1e Gup   2       1   3   3  
Middelburg JHA 4 t/m 1e Gup       1 1   1 3   3  
TKD Polen JHA 4 t/m 1e Gup 3             3   3  
TKD Polen JHA 4 t/m 1e Gup 2             2   2  
Hwa Rang JHA 4 t/m 1e Gup             2 2   2  
In Nae Do Kwan JHA 4 t/m 1e Gup         2     2   2  
TS Dekker JHA 4 t/m 1e Gup       2       2   2  
Tapilatu JHA 4 t/m 1e Gup     2         2   2  
TA Idili JHA 4 t/m 1e Gup           2   2   2  
Don Bosco JHA 4 t/m 1e Gup     1         1   1  
Middelburg JHA 1e Dan 3 3 x 3 3     12   12 1e
TV Delft JHA 1e Dan     x   1 3 3 7 3,5 10,5 2e
Middelburg JHA 1e Dan 2 2 x 2       6   6 3e
Tim Kool JHA 1e Dan     x     2   2 1,5 3,5  
KISPORT JHA 1e Dan   1 x 1       2   2  
Tapilatu JHA 1e Dan     x   2     2   2  
Carvalo Sports JHA 1e Dan     x     1 2 3 1 4  
Slovenia JHA 1e Dan 1   x         1   1  
 
Taekyon JHA 2 t/m 3e Dan 1 x x x 2 x 3 6   6 1e
TC Nijmegen JHA 2 t/m 3e Dan   x x x 3 x   3   3 2e
Taekyon JHA 2 t/m 3e Dan 3 x x x   x   3   3 3e
Team Rome JHA 2 t/m 3e Dan 2 x x x   x   2   2  
Don Bosco DSA 4 t/m 1e Gup 3     3     x 6   6 1e
Ge Baek Belgie DSA 4 t/m 1e Gup         2 2 x 4   4 2e
Don Bosco DSA 4 t/m 1e Gup           3 x 3   3 3e
ITF Luxemburg DSA 4 t/m 1e Gup         3   x 3   3 3e
Soo Bak Gi DSA 4 t/m 1e Gup   3         x 3   3 3e
Hwa Rang Belgium DSA 4 t/m 1e Gup   2         x 2   2  
Tapilatu DSA 4 t/m 1e Gup     3       x 3   3  
TA Geldrop DSA 4 t/m 1e Gup 2           x 2   2  
TS Amsterdam DSA 4 t/m 1e Gup   1         x 1   1  
ITF Luxemburg DSA 4 t/m 1e Gup         1   x 1   1  
Suokjang DSA 4 t/m 1e Gup 1           x 1   1  
TA Jan Ekema DSA 1e Dan     2 x 3   3 8   8 1e
Ge Baek Belgie DSA 1e Dan       x 2 3 1 6 1 7 2e
Team Rome DSA 1e Dan 3     x       3   3 3e
Tapilatu DSA 1e Dan     3 x       3   3 3e
BOOZ DSA 1e Dan   3   x       3   3 3e
Taekyon DSA 1e Dan       x     2 2   2  
TKD Middelburg DSA 1e Dan   2   x       2   2  
Team Rome DSA 1e Dan 2     x       2   2  
Chong Do Kwan DSA 1e Dan 1 1   x       2   2  
ITF Belgium DSA 2e Dan 1 3 x x 3 3 2 12   12 1e
Hwa Rang DSA 2e Dan     x x 2 2 3 7 2 9 2e
Chang Hun DSA 2e Dan 2 2 x x 1     5   5 3e
Difesa DSA 2e Dan 3   x x       3   3  
Suokjang DSA 2e Dan   1 x x       1   1  
Oh Do Kwan SNA 4 t/m 1e Gup 1 3 x 3       7   7 1e
KISPORT SNA 4 t/m 1e Gup     x   3     3 1,5 4,5 2e
TKD Gent SNA 4 t/m 1e Gup     x   1   3 4   4 3e
KISPORT SNA 4 t/m 1e Gup     x 2 2     4   4 3e
Ge Baek Belgie SNA 4 t/m 1e Gup     x     3   3   3  
TKD Polen SNA 4 t/m 1e Gup 3   x         3   3  
Chang Hun SNA 4 t/m 1e Gup 2   x         2   2  
TS Amsterdam SNA 4 t/m 1e Gup   2 x         2   2  
Choi-Yong SNA 4 t/m 1e Gup           2   2   2  
Chang Hun SNA 4 t/m 1e Gup     x 1       1   1  
Ge Baek Belgie SNA 4 t/m 1e Gup   1 x         1   1  
Middelburg SNA 1e Dan 1 1 x 3 2   3 10 0,5 10,5 1e
Ge Baek Belgie SNA 1e Dan   2 x   3 3   8   8 2e
Kronos Italia SNA 1e Dan 3   x         3   3 3e
Gchoong-Moo B SNA 1e Dan   3 x         3   3 3e
KISPORT SNA 1e Dan     x 2 1     3   3 3e
Suokjang SNA 1e Dan           2   2   2  
Team Rome SNA 1e Dan 2   x         2   2  
Choi-Yong SNA 1e Dan           1   1   1  
TS Dekker SNA 1e Dan     x 1       1   1  
ITF Belgium SNA 2e Dan 3 3 x   3 2   11   11 1e
Difesa SNA 2e Dan 2 1 x   2 3 3 11   11 1e
Suokjang SNA 2e Dan     x 3 1     4   4 3e
Choi-Yong SNA 2e Dan     x 2       2   2  
Koguryo SNA 2e Dan     x       2 2   2  
KISPORT SNA 2e Dan   2 x         2   2  
TKD Middelburg SNA 2e Dan     x       1 1   1  
Kronos Italia SNA 2e Dan 1   x         1   1  
Difesa SNA 3e Dan 2   x 3 3 3 3 14   14 1e
Peds Sport SNA 3e Dan     x 2 2   2 6   6 2e
ITF Belgium SNA 3e Dan 3 2 x         5   5 3e
Oh Do Kwan SNA 3e Dan 1 3 x         4   4  
Choong Moo (B) SNA 3e Dan     x     2   2   2  
Don Bosco SNA 3e Dan     x 1   1   2   2  
Oh Do Kwan SNA 4e Dan 1 3 x 3     3 10   10 1e
ITF Belgium SNA 4e Dan 3 2 x   1 2 2 10   10 1e
Difesa SNA 4e Dan     x 2 2 3   7   7 3e
Oh Do Kwan SNA 4e Dan     x 1     1 2 2 4  
Ierland SNA 4e Dan     x   3     3   3  
Chong Do Kwan SNA 4e Dan 2 1 x         3   3  

 

Battle of Utrecht 2009

Battle of Utrecht 2009 – Nederland. Uitslagen zijn te vinden in het bijgevoegde uitslagen hieronder. De  deelnemers die een 1e-2e of 3e plaats hebben behaald zijn in dit bericht te zoeken in hun eigen “resultatenomgeving” als u de naam van de persoon in de zoekfunctie doet. U krijgt dan een volledig overzicht van de resultaten die bij ons bekend zijn. Heeft u meer uitslagen stuur deze dan naar info@kisport.nl

Lees verder